Facebook

MIEJSCE I TERMINY V RM

serdeczny

Las, cisza, spokój, szum wiatru. Polana otoczona drzewami. Obozowy klimat, namioty, pionierka, ognisko. Wyobrażacie sobie to miejsce? Idealne miejsce na prawdziwie harcerski, instruktorski kurs. Taki, którego atmosferę poczujecie i poniesiecie dalej, tchnąc ją we wszystkie Wasze działania. Taki, który stawiać będzie przed wami wiele wymagań intelektualnych i fizycznych, ale odda w zamian wielokrotnie więcej.

Kurs będzie składał się z dwóch biwaków:
Pierwszy biwak odbędzie się w terminie 14-18 czerwca 2017 r., w lesie, pod namiotami, w Inowłodzu, zjazd rozpoczyna się 14.06 rano.
Drugi biwak odbędzie się w terminie 13-15 października 2017 r. w mieście.
Oba biwaki będą miały miejsce w centralnej Polsce.

Dodatkowo można wziąć udział w dodatkowym biwaku „Metodyczna Leśniczówka“, która odbędzie się w terminie 18-20 sierpnia 2017 r. w Wenecji (województwo warmińsko-mazurskie).

Czas pomiędzy biwakami będzie przeznaczony na wykonanie zadań kursowych w swoich środowiskach oraz na zaplanowania działań na ostatni biwak kursowy. Więc prosimy zarezerwujcie sobie czas na pracę także pomiędzy wyjazdami. To będzie czas na doskonalenie w działaniu, również na rzecz swojego środowiska.