Facebook

MIEJSCA I TERMINY VI RM

serdeczny

Las, cisza, spokój, szum wiatru. Polana otoczona drzewami. Obozowy klimat, namioty, pionierka, ognisko. Wyobrażacie sobie to miejsce? Idealne miejsce na prawdziwie harcerski, instruktorski kurs. Taki, którego atmosferę poczujecie i poniesiecie dalej, tchnąc ją we wszystkie Wasze działania. Taki, który stawiać będzie przed wami wiele wymagań intelektualnych i fizycznych, ale odda w zamian wielokrotnie więcej.

Kurs będzie składał się z dwóch biwaków:
Pierwszy biwak odbędzie się w terminie 6-10 września 2017 r., w lesie, pod namiotami, w okolicy Zaklikowa(Lasy Janowskie), zjazd rozpoczyna się 6 września rano, kończy się 10 września popołudniu.
Drugi biwak odbędzie się w terminie 17-19 listopada 2017 r. w miejscu, które zostanie ustalone do końca lipca.

Dodatkowo można wziąć udział w dodatkowym biwaku „Metodyczna Leśniczówka“, która odbędzie się w terminie 20-22 października 2017 r. w miejscu, które zostanie podane później.

Czas pomiędzy biwakami będzie przeznaczony na wykonanie zadań kursowych w swoich środowiskach oraz na zaplanowania działań na ostatni biwak kursowy. Więc prosimy zarezerwujcie sobie czas na pracę także pomiędzy wyjazdami. To będzie czas na doskonalenie w działaniu, również na rzecz swojego środowiska.